VVM logo nieuw 150x150

netwerk van milieuprofessionals

 
Bezoek ons op: 
𝕏

 

 

 

 

 

 

VMR Zomergesprek - De Green Deal na de Omnibus

woensdag 1 juli 2026

 
Tijd
16:00 tot 18:00 uur
Locatie
Amsterdam
 

Is de resterende Green Deal nog groen genoeg na de omnibus?

Bedrijven moeten vanaf 2026 aantonen dat ze voldoen aan nieuwe Europese duurzaamheidswetgeving, zoals de Corporate Sustainability Reporting Directive (CSRD). Deze  verplichtingen vloeien voort uit de Green Deal die tot doel heeft om de Europese economie duurzamer en klimaatvriendelijker te maken. Hoe kijken bedrijven in de praktijk tegen deze verplichtingen aan? Is Europa overgereguleerd op duurzaamheidsgebied? En hoe worden de regels in de praktijk gehandhaafd?

Tijdens dit VMR Zomergesprek delen vier sprekers hun visie en ervaringen en ze gaan graag met u in gesprek. U hoort deze middag:

 

  • Sjoerd Lopik (De Roos);

  • Tim Bleeker (VU)(onder voorbehoud);

  • Pieter de Kanter (legal counsel bij Tony Chocolonely) en,

  • Ton Meershoek (AFM).

Kosten en aanmelden:

Kosten: zie VMR. Meer info & aanmelden via VMR-website

VMR biedt VVM-leden 10% korting op de prijs voor niet-VMR leden op hun bijeenkomsten. Vermeld bij aanmelding dat je VVM-lid bent en dat je hier gebruik van wilt maken!

 

 

Terug